Naujienos

Perkūnkiemis rengiasi naujais rūbais!
Perkūnkiemis rengiasi naujais rūbais!

Kad tavo patirtis Lemon Gym klube būtų vis geresnė, mes skiriame didelį dėmesį klubų patogumui. Džiugiai informuojame, jog PERKŪNKIEMIO Lemon Gym Lapkričio 21 - Gruodžio 12 dienomis bus vykdomi rekonstrukcijos darbai. Jų metu bus naujinama treniruoklių zona, bei naujinama grindų danga, šalinami defektai.

Nuo Lapkričio 18 dienos bus atlaisvinama treniruoklių zona, bei visiems PERKŪNKIEMIO nariams galios nemokamas patekimas į kitus Lemon Gym klubus visos rekonstrukcijos metu.

Daugiau
Kartu tobulėti lengviau!
Daugiau
Darbo laikas Lapkričio 1-2 dienomis
Darbo laikas Lapkričio 1-2 dienomis

 Informuojame, jog lapkričio 1-2 dienomis, Lemon Gym klubai veiks įprastai – 24/7, tačiau be sporto koordinatorių.

Daugiau
Walk15 x Lemon Gym
Walk15 x Lemon Gym

Ar laikai vaikščiojimą sportu? O jei pasakom, kad tai vienas ir tas pats? Vaikščiojimas niekada nebuvo toks apdovanojantis... Dabar, per walk15 programėlę surinkęs 100 000 žingsnių juos galėsi iškeisti čia  https://walk15.app/shop į savaitę sporto bet kuriame Lemon Gym'e!*

Savo sprogstančią motyvaciją išnaudoti gali dviem frontais - žingsnius iškeitęs į narystę, gausi PROMO kodą, kurį galėsi panaudoti tiek internetiniame puslapyje, tiek klubo savitarnos terminale. Žingsnių startas prasidės už 3.... 2....

*Registracijos patvirtinimui reikalingas 0.01eur mokestis

Daugiau
Mokytojai švenčia!
Mokytojai švenčia!

Kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir EDU Vilnius prisidedame prie įsimintinos Mokytojų dienos šventės kūrimo ir spalio 3-9 dienomis dovanojame išskirtinius pasiūlymus, kuriais kviečiame pasinaudoti visus sostinės pedagogus!

SVARBU! Norint pasinaudoti šventinės savaitės pasiūlymais būtina pateikti Vilniaus švietimo darbuotojams skirtą Vilniečio kortelę (arba pritaikyti specialų nuolaidos kodą nuolaidoms internetu).

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Visą specialių pasiūlymų sąrašą rasite čia: https://www.eduvilnius.lt/musu-veikla/kitos-veiklos/mokytoju-dienos-svente/
 
#mokytojusavaite

Daugiau
Atsinaujinęs EUROPOS klubas!
Atsinaujinęs EUROPOS klubas!

Ruduo - pokyčių metas, todėl kviečiame TAVE savo aktyvų laisvalaikį ir užsibrėžtus tikslus pasiekti atsinaujinusiame EUROPOS klube. Nauji mes - naujas tu.

Čia tavęs laukia grupinės treniruotės, sauna, platus laisvų svorių treniruoklių pasirinkimas, ir dar daugiau!

Daugiau
Šok į renginių maratoną!
Šok į renginių maratoną!

Ar jau žinai apie savo Lemon Gym klubo renginius? Mes tikim, kad sportuoti su kompanija, grojant muzikai, ir besipilant dovanoms yra kur kas smagiau, už rutiną. Todėl kviečiam tave į TAVO Lemon Gym renginį...

Daugiau
Darbo laikas per Žolines
Darbo laikas per Žolines

Informuojame, kad keičiasi LEMON GYM klubų ir sporto koordinatorių darbo laikas Žolinių dieną!

-Visi 24/7 Lemon gym klubai veiks be sporto koordinatorių; 

-Lemon Gym EUROPA dirbs savaitgalio laiku 9:00 - 20:00, su sporto koordinatoriais.

Daugiau
Atvirų durų dienos!
Atvirų durų dienos!

LEMON GYM atveria duris visiems norintiems: ir sportuojantiems, ir savo sporto kelionę bepradedantiems, vyrams, moterims, metantiems svorį ar auginantiems raumenis, tėvams, seneliams ir močiutėms. Mes laukiam visų, LAUKIAM TAVĘS! Perlipk per save, nes gali daug daugiau, nei manai! Išbandyk ir atrask naują mėgstamiausią LEMON GYM sporto klubą! Visų laukiame atvirų durų dienose liepos 26-27 d. Nepamiršk sportinės aprangos, rankšluosčio ir spynelės, o visa kitą papasakos klubo sporto koordinatoriai.

Dėl geresnės klientų patirties ilginame koordinatorių darbo laiką. Jie dirbs 10-20 val. Išimtys: PERKŪNKIEMIO (10-19 val.) ir EUROPOS (6-23 val.) klubai.

Daugiau