Grįžti į "Treniruotės"

NIKE YOGA | FEEL VILNIUS

Treniruotė efektyviai mankština kiekvieną kūno raumenį, gerina judesių koordinaciją, plastiką bei suteikia kūnui grakštumo. JOGA – tai kelių tūkstantmečių mankšta skirta ir kūnui, ir sielai. Unikalios pozos ir plastiški judesiai, harmoningai suderinti su kvėpavimo pratimais, teigiamai veikia paviršinius ir giliuosius raumenis, kurie yra atsakingi už taisyklingą laikyseną, saugo vidaus organus ir palaiko gerą savijautą. Būtina atsinešti kilimėlį!

Trukmė
50 min
Kalorijos
200-300 kcal
Intensyvumas
Žemas
NIKE YOGA | FEEL VILNIUS

Papildoma
informacija

Jogos treniruotės raumenis stiprina be didelės fizinio krūvio įtampos, todėl vėliau nemaudžia kūno, raumenyse nesukaupia pieno rūgštis. Tempimo ir raumenų tonizavimo treniruotė – malonus užsiėmimas skirtas ir vyrams, ir moterims, kurios nori išmokti taisyklingai kvėpuoti, sutvirtėti, atsipalaiduoti, pamiršti kasdieninius rūpesčius ir stresą.

 

Dirbantys raumenys

Gilieji vidiniai raumenys.

Ko gali prireikti

Patogios, judesių nevaržančios aprangos, nedidelio rankšluosčio, vandens. Būtina atsinešti kilimėlį!

Nauda

Efektyviai mankština kiekvieną kūno raumenį, gerina judesių koordinaciją, plastiką bei suteikia kūnui grakštumo.

1/3
1/3

"Išsirinkai norimą treniruotę? Išbandyk ją nemokamai!"

Pateikdami šią nemokamos treniruotės formą, išreiškiate sutikimą, kad jums būtų siunčiami rinkodaros pranešimai. Sutikimą galite bet kada atšaukti susisiekę hello@lemongym.lt bei privatumas@lemongym.lt. Platesnė informacija apie tiesioginę rinkodarą [privatumo politika]