Lemon Gym Savanoriai

DARBO   LAIKAS  

24  /  7

Administracija
I-V:    10:00   -  20.00

VI-VII: 10:00 - 15.00

LEMON GYM – tai bendruomenė aktyvių žmonių, gyvenančių miesto ritmu. Mus kasdien suburia sportas, nors gyvename labai skirtingus gyvenimus. Čia nėra jokios prievolės ir jokių lenktynių – sportuoju, nes noriu, spaudžiu iš savęs, kiek galiu, ateinu, kada man patogu, kadangi tai pirmasis LEMON GYM, dirbantis ištisą parą!

    

LEMON GYM SAVANORIAI klubą lengvai rasi Savanorių pr. 168, Kaune. Stovėjimo aikštelė čia didelė ir patogi, todėl drąsiai važiuok automobiliu.

Atėjęs į salę, taip pat nesigrūsi – klubas daugiau kaip 1400 m2 dydžio, o treniruoklių tiek, kad užteks visiems. Sportuosi su modernia "Life fitness" įranga, kurią patikrino ir mėgsta profesionalai.

Bet tave džiugins ne tik treniruokliai – Savanorių klube taip pat vyksta ir grupinės treniruotės su treneriais, daugiau nei 100  grupinių treniruočių per mėnesį.

Net jei ir labai prakaituosi, troškulio kentėti nereikės. Klube įrengtas „Yanga Sports Water" aparatas, kuris padės ne tik atsigaivinti, bet dar ir papildys vitaminų ir mineralų atsargas. Be to, galėsi rinktis iš keleto puikių skonių.

Po treniruotės PREMIUM narystės turėtojai gali mėgautis atsipalaidavimu naujose HYDROMASSAGE lovose visiškai NEMOKAMAI. Tave masažuos galingos šilto vandens bangos, o tu galėsi kontroliuoti visą procesą: reguliuoti intensyvumą ir nukreipti bangas būtent į tas vietas, kurioms labiausiai reikia. Masažo privalumai: sumažina skausmus ir raumenų įtampą, puikiai tinka atsistatymui, pagreitina kraujo cirkuliaciją, pagerina savijautą ir sumažina stresą.

Nelauk įkvėpimo ar geresnės nuotaikos, tiesiog ateik ir išspausk iš savęs viską. Įkvėpimas ir gera nuotaika atsiranda iškart po to! 

Dabar geriausi pasiūlymai!

Grupinių treniruočių tvarkaraštis:

ĮSIGYK NARYSTĘ -->

Klubo galerija

Treneriai

IGNAS MARTUSEVIČIUS
Treneris, tel.: +370 671 06 646