Lemon Gym Savanoriai

DARBO LAIKAS

Darbo dienomis

06:00 - 23:00

Savaitgaliais

09:00 - 21:00

LEMON GYM – tai bendruomenė aktyvių žmonių, gyvenančių miesto ritmu. Mus kasdien suburia sportas, nors gyvename labai skirtingus gyvenimus. Čia nėra jokios prievolės ir jokių lenktynių – sportuoju, nes noriu, spaudžiu iš savęs kiek galiu, ateinu kada man patogu.

LEMON GYM SAVANORIAI klubą lengvai rasi Savanorių pr. 168, Kaune. Stovėjimo aikštelė čia didelė ir patogi, todėl drąsiai važiuok automobiliu.

Atėjęs į salę, taip pat nesigrūsi – klubas daugiau kaip 1400 m2 dydžio, o treniruoklių tiek, kad užteks visiems. Sportuosi su modernia "Life fitness" įranga, kurią patikrino ir mėgsta profesionalai.

Bet tave džiugins ne tik treniruokliai – Savanorių klube taip pat vyksta ir grupinės treniruotės su treneriais, daugiau nei 100 grupinių treniruočių per mėnesį.

Net jei ir labai prakaituosi, troškulio kentėti nereikės. Klube įrengtas Yanga Sports Water aparatas, kurio dėka  ne tik atsigaivinsi, bet dar ir pasikrausi vitaminais ir mineralais. Be to, galėsi rinktis iš keleto puikių skonių.

Nelauk įkvėpimo ar geresnės nuotaikos, tiesiog ateik ir išspausk iš savęs viską. Įkvėpimas ir gera nuotaika atsiranda iškart po to! 

Dabar geriausi pasiūlymai!

Grupinių treniruočių tvarkaraštis:

ĮSIGYK NARYSTĘ -->

Klubo galerija