Lemon Gym PC „Europa“

DARBO LAIKAS

Darbo dienomis

06:00 - 23:00

Savaitgaliais

9:00 - 21:00

Lemon Gym PC „Europa“ (Konstitucijos pr. 7a, Vilnius) – tai moderni ir šiuolaikiška net 1348 m2 sporto salė, kurioje rasi kardio, balanso ir lankstumo, laisvų svorių, jėgos treniruoklių, funkcinę ir rato treniruočių zonas, o po treniruotės kvapą ir jėgas galėsi atgauti patogiojo poilsio zonoje.

Treniruoklių salė „apsiginklavusi“ vienų iš geriausių pasaulio gamintojų (Life Fitness, Cybex) įranga – čia yra 40 naujų ir modernių kardio treniruoklių, todėl jų pakaks visiems, norintiems padailinti kūno linijas ir sustangrinti raumenis, o ką jau kalbėti apie milžinišką funkcinę zoną su stulbinančia įrangos įvairove ir kitokius sporto įrenginius, kurių turime daugiau nei 70! Tereikia tik išsirinkti. O gal nori savo treniruotei suteikti visai kitokį atspalvį ir išmėginti ką nors naujo? Galime pasiūlyti ir tai, išbandyk vienintelį Baltijos šalyje FUNXTION ekraną, kuris leis mesti iššūkius sau, savo draugams bei sportuoti linksmiau ir efektyviau. Daugiau informacijos apie tai rasi čia: www.funxtion.com

Sporto klubas turi erdves ir patogias persirengimo patalpas, modernius dušus, taip pat yra įrengta aukštos kokybės ventiliacijos ir vėdinimo sistema, todėl sportuodamas visada galėsi mėgautis gaiviu oru ir susikoncentruoti į savo tikslą, o ne varginančią kaitrą. Automatizuota praėjimo kontrolė užtikrina sklandų ir patogų patekimą į sporto klubą be jokių eilių. Čia yra viskas, ko reikia produktyviai ir linksmai treniruotei, trūksta tik tavęs! Laukiam ir pasiteisinimas „nuo pirmadienio“ čia neegzistuoja.

Įsigyk narystę 

Klubo zonos

trenerio paslaugas klube teikia

Žygintas Milius
Treneris, tel.: +370 603 37 328
Asmeninis treneris Gytis Beikus Lemon Gym Sporto klube Europos PC
Gytis Beikus
Treneris, tel.: +370 678 81 460
Asmeninis treneris Audrius Petrėnas Lemon Gym Sporto klube Europos PC
Audrius Petrėnas
Treneris, tel.: +370 646 65 646
Asmeninis treneris Ernestas Venys Lemon Gym Sporto klube Europos PC
Ernestas Venys
Treneris, tel.: +370 672 06 166
Asmeninis treneris Vaidas Bakaitis Lemon Gym Sporto klube Europos PC
Vaidas Bakaitis
Treneris, tel.: +370 674 24 498