VASARĄ SPORTUOK PIGIAU

2017-06-01

Tikrai manai, kad vasara atėjo tam, kad galėtum patinginiaut? Tik saulė, smėlis, gaivūs gėrimai ir gulimoji padėtis? Mes manome, kad vasarą reikia deginti ne tik kūną bet ir kalorijas. Vasarą reikia spausti iš savęs dar daugiau! O per karščius geriausia tai daryti ten kur tikrai vėsu ir gaivu – LEMON GYM.

Tai gal jau nebeieškok pasiteisinimų ir neišsisukinėk – geriau čiupk degantį pasiūlymą ir SPORTUOK VISĄ VASARĄ TIK UŽ 9,99 EUR per mėn. Pasiūlymas galioja sudarant neterminuotą e. sąskaitos sutartį su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu.

Netinginiauk nei dienos – kuo anksčiau pradėsi, tuo ilgiau galėsi naudotis pasiūlymu. Tai reiškia, kad jei sudarysi sutartį 06.01, birželį, liepą ir rugpjūtį sportuosi už 9,99 Eur per mėn., o visus likusius mėnesius – už 19 Eur per mėn. Jei uždelsi iki liepos, už 9,99 Eur/mėn. sportuosi jau tik du mėnesius – liepą ir rugpjūtį, o visus likusius mėnesius už 19 Eur per mėn.

Nors vasara visada būna per trumpa, jos dienos tikrai ilgos – suspėsi ir paprakaituoti salėje, ir pasideginti, ir pasimaudyti. Nesnausk pavėsy – ateik į LEMON GYM ir išspausk iš vasaros viską!

Narystę pirk ČIA