Savanorių Lemon gym jau Sausio 20d.!

2019-12-09

LEMON GYM SAVANORIAI klubą lengvai rasi Savanorių pr. 168, Kaune. Stovėjimo aikštelė čia didelė ir patogi, todėl drąsiai važiuok automobiliu.

Atėjęs į salę, taip pat nesigrūsi – klubas daugiau kaip 1300 m2 dydžio, o treniruoklių tiek, kad užteks visiems. Sportuosi su modernia "Life fitness" įranga, kurią patikrino ir mėgsta profesionalai.

Bet tave džiugins ne tik treniruokliai – Savanorių klube taip pat vyks ir grupinės treniruotės su treneriais, daugiau nei 100 grupinių treniruočių per mėnesį, kuriomis galės naudotis visi "Black card" narystės turėtojai!

Net jei ir labai prakaituosi, troškulio kentėti nereikės. Klube įrengtas Yanga Sports Water aparatas, kurio dėka  ne tik atsigaivinsi, bet dar ir pasikrausi vitaminais ir mineralais. Be to, galėsi rinktis iš keleto puikių skonių.

Nelauk įkvėpimo ar geresnės nuotaikos, tiesiog ateik ir išspausk iš savęs viską. Įkvėpimas ir gera nuotaika atsiranda iškart po to! 

Dabar geriausi pasiūlymai - perkant narystę iki klubo atidarymo jos kaina vos nuo 14 eurų/mėn! O įsigijus "Black card" narystę, naudosies gausybe privilegijų bei galėsi sportuoti ne tik abiejuose Kauno klubuose, bet ir visuose 16 Lemon Gym klubų Baltijos šalyse.

Narystę įsigiti gali čia