SAUGUMO ABC: VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI LANKANTIS KLUBE

2020-10-22

Dedame visas pastangas, kad užtikrintume jūsų saugumą klubuose. Tačiau, jis priklauso ir nuo tavo veiksmų klube. Kviečiame susipažinti su ką tik įsigaliojusiomis taisyklėmis, kurių dabar privalu laikytis lankantis sporto klubuose. Nesibaimink – jos privalomos, bet ne varžančios. Mes ir toliau reguliariai dezinfekuojame patalpas, matuojame darbuotojų ir trenerių temperatūrą, užtikriname saugų atstumą ir laikomės kitų reikalavimų, o štai, ką klube reikės daryti tau:

1. DĖVĖK KAUKĘ

Atsimink – burną ir nosį dengiančią kaukę būtina dėvėti visur, kur būni ne treniruotės metu – ateinant ir išeinant iš klubo, rūbinėse. Jos dėvėti nereikia tik sportuojant.

2. DEZINFEKUOK RANKAS

Klube visur rasi dezinfekcinio skysčio – naudokis juo, kai tik jis bus šalia tavęs, nes rankas klube privalu dezinfekuotis reguliariai.

3. VENK KONTAKTO

Klube esi ne vienas, todėl siekiant užtikrinti tiek savo, tiek ir kitų klientų saugumą, privalu vengti artimo kontakto su jais. Tai daryti paprasta – tiesiog laikykis saugaus 1-2 metro atstumo.

4. LAIKYKIS HIGIENOS

Prisimink klube jau kurį laiką galiojančią naudojimosi treniruokliais tvarką – prieš pasinaudojant jais ir po to juos būtina dezinfekuoti. Be to – sportuok tik pasitiesęs rankšluostį.

5. PRISIDENK BURNĄ

Paprastas mandagumas dabar – saugumo pagrindas. Tad prisimink, kad kosint ar čiaudint privalu laikytis etiketo – užsidengti burną sulenkus ranką per alkūnę.

6. BŪK ATSAKINGAS

Jei įtari, kad galėjai turėti kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu – venk eiti į viešas vietas. Pasinaudok galimybe judėti namuose –  įsijunk nemokamas live treniruotes, jas rasi mūsų Facebook paskyroje.

7. LIK NAMIE

Jei prastai jautiesi – jauti peršalimo ar panašius simptomus, lik namie ir kreipkis į savo gydytoją.