Perkūnkiemio LEMON GYM laukia galingi pokyčiai!

2017-05-17

Labas,

Perkūnkiemio LEMON GYM laukia galingi pokyčiai! Užsiauginom tokius raumenis, kad net reikia praplėsti klubo patalpas. Padidinsime plotą dar 50% ir nusidrieksime iš viso net per 1250 m2. Užteks vietos ne tik ilgesniems pasivaikščiojimams, bet ir tikrai stiprioms naujovėms:

Klube atsiras virtualių treniruočių salė, kurioje treniruotis galės kiekvienas – nuo pradedančiojo iki labai toli pažengusio. Naujiems pratimams ir iššūkiams tave įkvėps net 600 skirtingų, įvairios trukmės treniruočių (nuo 10 iki 80 ir daugiau minučių!). Jas transliuos pasaulinis virtualių treniruočių lyderis „Wexer Virtual“, kuris veikia 1500 sporto klubų, net 40 šalių. Galėsi rinktis gyvą transliaciją pagal grafiką arba sportuoti individualiai, sau patogiu laiku. Skamba tikrai įspūdingai, bet neišsigąsk – naudotis bus taip pat lengva, kaip išspausti citriną.

Įrengsime didelę funkcinę zoną su FUNXTION ekranu, bokso kriauše, TRX diržais ir daugybe kitos funkcinių treniruočių įrangos. Su FUNXTION ekranu tavo treniruotės taps dar įdomesnės ir efektyvesnės. Ekrane į vientisą sistemą apjungiami įvairūs populiariausi pratimai, jos dėka galėsi išmankštinti įvairiausius kūno raumenis, sustiprinsi širdies kraujagyslių sistemą ir tikrai išspausi iš savęs viską. Apie ekraną daugiau informacijos rasi: www.funxtion.com, o dabar siųskis mobiliąją programėlę ir nuolat sek savo rezultatus.

Praplėsime klubo rūbines, o tai reiškia, kad padaugės erdvės, spintelių ir oro! Vyrų rūbinėse naujienų dar gausiau – įrengsime daugiau dušų. Trumpai tariant – jokios grūsties, jokių eilių ir tik geros emocijos prieš ir po treniruotės.

O pasimėgavimui tai, ko niekada nebūna gana – pastatysime naujų treniruoklių! Atsiras įvairesnių svorių laisvų svorių zonoje ir dar daugiau cardio treniruoklių. Tu išbandysi juos, o jie – tave. Skamba neblogai, ar ne?