NAUJOS TRENIRUOTĖS VAIKAMS

2021-01-25

Dabar visi tiek daug laiko praleidžiame namie. Tai – dvigubas išbandymas ir vaikams, ir tėvams. Jaunuoliai neturi, kur išlieti savo energijos. O juk fizinė veikla yra labai svarbi jų vystymuisi: taisyklingai laikysenai, gerai savijautai ir sveikų įpročių formavimuisi. LEMON atkeliauja į pagalbą ir pristato naujas treniruotes, skirtas būtent jaunuoliams.

Trumpai apie TRENIRUOTES VAIKAMS

 • Skirta 8–13 m. jaunuoliams.
 • Treniruotės vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 15 val.
 • Trukmė – 30 min.
 • 1 iš 3 treniruočių kiekvieną savaitę - trečiadieniais - transliuojama LEMON FACEBOOK paskyroje.
 • Trenerė Dovilė Tamulevičiūtė.

Mūsų nariams prisijungti galima per Lemon programėlę arba programėlės tinklapį ČIA

Ne nariams siūlome įsigyti online treniruočių narystę ČIA

Daugiau apie trenerę:

Dovilė Tamulevičiūtė turi kūno kultūros ir sveikatos ugdymo bakalauro laipsnį ir 5 metų patirtį dirbant su įvairaus amžiaus vaikais. Asmeninių ir grupinių užsiėmimų trenerė moko tiek vaikus, tiek suaugusius visapusiškai tobulėti, įgauti daugiau anatomijos, funkcionalumo ir judėjimo žinių.

Daugiau apie programą:

Programos tikslas – įdomiai ir nuosekliai ugdyti visas vaikų fizines savybes. Reguliarus krūvis įvairioms raumenų grupėms stiprina vaikų sveikatą. Treniruočių programa sudaryta taip, kad pakaitomis būtų apkraunamos visos pagrindinės raumenų grupės. Ruošiant treniruočių programą atsižvelgta į vaikų amžių, todėl pratimai techniškai nesudėtingi.

Treniruočių struktūra:

 • bendras fizinis rengimas;
 • gimnastikos ir jogos pratimai;
 • kvėpavimo pratimai;
 • susikaupimo ir atsipalaidavimo pratimai;
 • judrieji, lavinamieji žaidimai;
 • teorinės žinios ir įdomūs faktai, treniruotės pradžioje arba pabaigoje iki 2 min. Tai padės vaikams geriau suprasti pratimus ir jų naudą.

 

Kodėl dabar taip svarbu sportuoti?

Geras fizinis parengimas – geros vaiko sveikatos pagrindas, todėl svarbu stiprinti vaikų sveikatą, skatinti fizinį ir funkcinį organizmo vystymąsi. Tačiau dabar fizinio aktyvumo trūkumas vaikų kasdienybėje yra akivaizdus. Apribotas judėjimas ir mokymasis iš namų nulėmė, kad nebeliko kelionių pėsčiomis, popamokinių būrelių, aktyvių pertraukų su draugais, kai atrodo, jog mokykla grius nuo bėgimo koridoriais ir juoko skambėjimo.

 

Nebelikus tokių kasdienių judesių, galime skatinti pasivaikščiojimą gryname ore. Tačiau jaunuoliams tai ne visuomet įdomu, o ir dažniausiai to nepakanka. Treniruotės internetu padeda formuoti dienos ritmą ir smagiai bei efektyviai stiprinti augantį organizmą.

 

Bendras fizinis rengimas –  tai visų fizinių ypatybių (greitumo, jėgos, ištvermės, lankstumo, vikrumo) lavinimas. Pagerėjus fizinėms ypatybėms išauga ir vaiko pasitikėjimas savimi bei savigarba, mažiau tikėtina, kad vaikas turės antsvorio, be to sportas sumažina riziką susirgti diabetu, padeda išlaikyti sveiką emocinę būklę.