NAUJAS GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ SEZONAS

2020-09-15

Nuo rugsėjo 21d. startuojame su nauju grupinių treniruočių sezonu! Tvarkaraštis pasipildo ne tik įvairesniais laikais, naujais treneriais, bet ir naujomis treniruotėmis:


POUND® - tai energinga ir triukšminga viso kūno treniruotė! Treniruotės metu naudojamos specialios lengvos lazdelės Ripstix®, atliekami ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinantys pratimai. Ši pilates ir jogos įkvėpta treniruotė lengvai modifikuojama, todėl tinkama bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Fitneso ekspertų ir muzikos entuziastų sukurta programa POUND®, efektyvią treniruotę pavertė tikru roko vakarėliu sporto salėje!
KALANETIKA - tai lėta treniruotė, tinkanti dirbantiems sėdimą darbą ir jaučiantiems raumenų įtampą, skausmus. Ji nereikalauja didelės fizinės ištvermės ir rekomenduojama mėgstantiems ramaus tempo treniruotes. Ši mankšta yra puiki sąnarių ir raumenų ligų profilaktikos priemonė. Kalanetika padės išsivaduoti nuo raumenų įtampos, kurią neišvengiamai patiria daug valandų per dieną prie kompiuterio praleidžiantys žmonės, taip pat dirbantieji sėdimą darbą. Lėtai atliekami tempimo pratimai, padedantys pasiekti ir treniruoti giliuosius raumenis, juos sustiprinti.

TRX - tai jėgos stiprinimo funkcinės treniruotės su diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai pasitelkiant tik savo kūno svorį. Kiekvienam leidžia treniruotis individualiu tempu, nes krūvis ir intensyvumas parenkamas individualiai, todėl jos tinkamos tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems.


DCH studijos iš Latvijos programos:

GRIP – tai jėgos treniruotė, kurios metu dirba visi kūno raumenys, efektyviai deginamos kalorijos ir riebalai. Tai treniruotė, kurią galima pavadinti didžiausiu papildomų kilogramų ir riebų priešu. Treniruotės pagrindas – intensyviai kartojami įvairūs judesiai ir pratimai, kurie apima visas raumenų grupes. Intensyviu rėžimu kartojami pratimai labai greitai degina riebalus, stiprina kūną ir tvirtina liesuosius kūno raumenis. Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori sumažinti poodinį riebalų sluoksnį! Treniruotės metu naudojami mažo svorio svareliai, specialios lazdos, Step platformos ir kitas sporto inventorius. GRIP – dinamiška ir energinga treniruotė, čia nėra vietos monotonijai ir nuoboduliui, ritminga muzika pakelia nuotaiką ir suteikia energijos visai dienai.

ROCK'N'CORE – kardio treniruotė, skirta stiprinti nugaros ir liemens raumenis. Tai 50 min. treniruotė, kurios metu efektyviai treniruojami nugaros, pilvo preso, rankų, pečių juostos ir krūtinės raumenys. Čia kardio yra jungiamas su jėgos treniruotėmis ir visi pratimai lengvai modifikuojami, kad atitiktų tavo kūno pasirengimo lygį ROCK'N'CORE treniruotė puikiai tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms, kurie dirba sėdimą darbą, dažnai skundžiasi nugaros skausmais ar tiesiog nori turėti puikią laikyseną ir plokščią pilvą. Treniruotė pakelia tonusą, turi teigiamos įtakos kraujagyslių ir širdies sistemoms, formuoja grakštų kūno reljefą.

VERVE – tai treniruotės, skirtos kūno lavinimui, koordinacijos ir laikysenos formavimui bei dvasios toblinimui.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3hA9Qo5

NAUJAS SAVANORIŲ LEMON (KAUNAS) TVARKARAŠTIS:


NAUJAS BANGINIO LEMON (VILNIUS) TVARKARAŠTIS:NAUJAS ŽALGIRIO ARENOS (KAUNAS) TVARKARAŠTIS (3 salės)

I SALĖ:

II SALĖ:

FUNKCINĖ SALĖ: