Mažų grupių treniruotės - S grupės

2017-01-20

Su džiaugsmu pranešame, kad klubuose atsidaro mažų grupių treniruotės:

Intervalinė (dvračių treniruotė) - tai treniruotė su dviračiais, turinčiais mechaninę apkrovą. Treniruotė stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, itin efektyviai dailina kojas, klubus ir sėdmenis

 Funkcinė -tai intensyvi jėgos treniruotė, skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti, todėl ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Funkcinių treniruočių metu yra lavinamos kūno fizinės savybės, o jas belavinant yra suformuojamas sportiškas ir stangrus kūnas. Treniruočių metu atliekami kompleksiniai pratimai, kurių metu apkraunama daug raumenų grupių vienu metu.

 TRX - tai funkcinės treniruotės su diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai pasitelkiant tik savo kūno svorį. Su TRX funkcinių treniruočių diržais galite sportuoti ir daryti visus pratimus taip pat kaip ir užsiėmimuose su jėgos treniruokliais. Treniruočių metu kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis, kūnui suteikiamos skirtingos pozicijos įvairiais kampais. Tokiu būdu atliekant pratimus įdarbinami viso kūno raumenys, nuolatos dirba nugaros bei pilvo preso raumenys, efektyviai dirba gilieji raumenys.

 Pilates - šiame  užsiėmime susilieja Vakarų ir Rytų kūno bei dvasios lavinimo metodai, ypač akivaizdi tradicinės kinų mankštos tai-či, taip pat jogos įtaka. Jeigu vertinate ramybę, o tuo pačiu norite sustiprėti, šios mankštos skirtos būtent Jums. Nuo kitų mankštų jos skiriasi tuo, kad jų metu lavinami gilieji kūno raumenys.

Kalanetika – treniruotė, kurią sudaro raumenų tvirtinimo ir tempimo pratimai, atliekami pulsuojant labai maža amplitude (iki 1 cm) – suspaudžiant arba tempiant raumenį. Vidutiniškai tai trunka 1 minutę. Pakanka naudoti tik savo kūno svorį ir jėgą, bet gali būti naudojamos ir papildomos priemonės (baleto atrama, svareliai, kamuoliai, lazdos, gumos ir kt.).

Jėgos – treniruotė naudojant laisvus svorius ir jėgos treniruoklius, lavinami visi kūno raumėnys.

Būtina išankstinė registracija:

Neringa - +37064061482 arba Kristina +37069273595

Treniruotės kaina 7 eur.

Treniruotė vyks susirinkus ne mažiau nei dviem žmonėm.