LEMONGYM RUGSĖJIS 0 EURŲ

2017-09-01

NAUJI SPORTO METAI

Mėgstamiausia pamoka – kūno kultūra! Ir nors dauguma jau pabaigėm mokyklą, į kūno kultūrą LEMONGYM eisim ištikimai. Nori pradėti? Mes irgi norim, kad tu pradėtum, todėl pasirūpinom, kad visą RUGSĖJĮ galėtum sportuoti NEMOKAMAI. Čia net nereikia jokios matematikos, nemokamai = 0 Eur. Tai gal jau pradėk krautis aprangą į kuprinę ir susitinkam prie geležių!

LEMONGYM pamokos prasideda anksti ir baigiasi vėlai. Lankomumo netikrinam, bet simuliavimas tikrai ne mūsų stilius. Gali spausti iš savęs viską individualiai arba gali mokytis su treneriu. Kolektyvas nemažas, todėl galėsi išsirinkti patį griežčiausią. Į nusirašinėjimą žiūrim atlaidžiai, nes pas mus nusirašinėjamos tik individualios treniruočių programos. Bet net neabejojam, kad greitai ją iškalsi atmintinai. Ir nors pirmūnų klasėje būna tik keli, pas mus tokie visi.

Tik nepramiegok – pasiūlymas galioja iki 09.18, sudarius neterminuotą e-sąskaitos sutartį su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu. Spintelę duosim, tik nepamiršk atsinešti savo spynelės, rankšluosčio ir tvarkingos avalynės.

Išspausk iš kūno kultūros viską!