LEMON GYM VIRTUALIOS TRENIRUOTĖS

2017-05-19

LEMON GYM VIRTUALIOS TRENIRUOTĖS

 

Ar jau išbandei virtualias treniruotes LEMON GYM? Dar ne? Kitose šalyse jos jau tapo beveik tokia pat mada, kaip bėgti maratonus. Tie, kurie pabandė, sako tik viena: NORIU DAR! Laikas tai padaryti ir tau.

Virtualios treniruotės LEMON GYM – tai absoliutaus šios srities lyderio „Wexer Virtual“ produktas, leidžiantis tau sportuoti kartu su žymiausiais pasaulio treneriais. Programoje tiek skirtingų treniruočių, kad net jei sportuotum kasdien, visus metus, vis tiek niekaip jų visų neišbandytum. Daugiau nei 600 skirtingo lygio, stilių ir intensyvumo užsiėmimų viename ekrane gali reikšti tik viena – NEBENUOBODŽIAUSI! NIEKADA!

Na gerai, pavardinkime: joga, pilatesas, zumba, baletas, cardio, meditacijos, tempimo, dviračių, kovos menų, bokso, riebalų deginimo, kūno balanso, jėgos, ištvermės ir dar daug negirdėtų pavadinimų treniruočių. Galbūt būsi pirmasis Lietuvoje, išbandęs naują treniruočių rūšį? Tikimybė tikrai didelė!

Sistema naudotis labai paprasta, o treniruotes gali rinktis ne tik pagal savo fizinį pasirengimą, pomėgius, bet ir pagal turimą laiką. Kitaip tariant – paskutines 10 savo treniruotės minučių gali paversti tikru intensyvumo pragaru arba niekur neskubėdamas, per ilgą valandą, ramiai išmankštinti visus savo giluminius raumenis. Kad ir ką pasirinksi, kaskart išmoksi šį tą naujo ir naudingo.

Nenorime tau papasakoti visko – norime, kad ateitum ir išbandytum pats. Spausk viską iš savęs taip, kaip spaudžia pasaulio geriausieji!

Virtualių treniruočių tvarkaraštį rasi ČIA