LEMON GYM PLEČIASI!

2017-09-18

Su džiaugsmu skubame pranešti, kad šį rudenį Vilniuje Fabijoniškėse (Ateities g. 31b, Vilnius) duris atvers jau septintasis Lemon Gym klubas! Naujame sporto klube bus virtualiosios grupinės treniruotės, sparčiai populiarėjančios visame pasaulyje.

Naujojo „Lemon Gym“ dydis sieks 1200 kv. m. Klubas įsikurs per du aukštus.

Tai bus jau trečias Lemon Gym klubas, kuriame bus siūlomos virtualiosios grupinės treniruotės. Sporto salėje sumontuota moderni vaizdo įranga transliuos pasaulinio virtualių treniruočių lyderio „Wexer Virtual“ treniruotes. Jos bus rodomos tiek pagal grafiką, tiek klubo lankytojams pasirinkus jas individualiai. „Wexer Virtual“ veikia 40 pasaulio šalių ir 1500 sporto klubų. Bendrovė savo programoje siūlo net 600 treniruočių, kurių trukmė siekia nuo 10 iki 80 ir daugiau minučių. Funkcinėje salėje rasi ir „Funxtion“ ekraną, jame bus galima pasirinkti skirtingas treniruočių programas arba pratimus pavienėms raumenų grupėms, ir programą atlikti pagal ekrane rodomą vaizdo įrašą.

Klube taip pat rasite vitaminais prisotintą vandenį „Yanga Sports Water“. Už mėnesinį mokestį įsigijus „vandens narystę“, bus galima nesirūpinti vandeniu treniruotei iš anksto – pakaks pridėjus pirštą prie vandens aparato prisipildyti turimas gertuves.

Naujo klubo atidarymo proga iki 09.25 gali įsigyti GLOBAL narystę tik už 15 eur/mėn. Ir išbandyti klubus nemokamai. Nepraleisk progos ir sportuok nevaržydamas savęs. Narystę įsigyti gali čia: https://www.lemongym.lt/kainorastis

Registruokis ir gauk geriausią pasiūlymą sportuoti naujame klube čia: https://www.lemongym.lt/fabijoniskes