Kaune duris atvėrė moderniausias „Lemon Gym“

2020-01-20

2020.01.20 duris oficialiai atvėrė naujausias Baltijos šalyse sporto klubas „Lemon Gym“. Tai jau 16-tas Lemon Gym klubas Baltijose šalyse. Kaune Savanorių pr. 168 įsikūręs daugiau nei 1400 kv. metrų klubas lankytojus trauks ne tik erdvumu bei dideliu įrangos ir grupinių treniruočių pasirinkimu, bet ir moderniausiais technologiniais sprendimais.

„Naujasis Savanoriu klubas atspindi patobulintą Lemon Gym koncepciją. Nuo šiol visi Lemon Gym bus didesni, juose planuojama plėsti grupinių treniruočių erdves, bei pasiūlyti savo klientams dar daugiau paslaugų, o architektai sukūrė išskirtinį šio klubo dizainą. Nors dar laukiame tam tikrų interjero detalių ir įrangos papildymo, bet bendrai esame patenkinti rezultatu, tai yra labai lauktas sporto klubas Kaune. Mūsų nuomone, pagal savo išplanavimą ir turinį šis klubas yra vienas geriausių Baltijos šalyse, o patraukli kaina daro jį bene geriausiu pasirinkimu sportuojančiam arba norinčiam pradėti sportuoti“, – sako sporto klubų tinklo vadovė Greta Radzevičienė. Jos teigimu, nuo šiol toliau plečiant tinklą, naujojo klubo koncepcija bus naudojama kaip pavyzdinė.

Klube rasite modernią „Life Fitness“ įrangą, kuri yra patikrinta ir mėgstama profesionalų, jūsų laukia daugiau nei 100 grupinių treniruočių per mėnesį, kurias veda savo sritį puikiai išmanantys treneriai. Salėje dirbantys profesionalūs asmeniniai treneriai, padės žengti pirmuosius žingsnius aktyvaus gyvenimo link. Sporto metu galėsite ne tik atsigaivinti, bet ir pasikrauti B grupės vitaminais ir mineralais, nes klube įrengtas Yanga Sports Water vandens aparatas.

SAVANORIŲ Lemon Gym Kaune yra antrasis šio tinklo sporto klubas, kuriame vyksta grupinės treniruotės. Grupinių treniruočių pasirinkimas labai platus, todėl kiekvienas klientas ras sau tinkantį ir patinkantį užsiėmimą. Mėgstantys energijos pasikrauti šokiu - tai galės atlikti Zumbos treniruotėje su "Zumba® Fitness" instruktore Karolina Rakevičiūte, o norintys išlieti sukauptą energiją – galės prisijungti prie Lemon Boxing treniruotės su Mantu Valavičiumi. Šis treneris sukaupęs daugiau nei 15 metų bokso ir atletinio rengimo salėje patirtį. Žinoma, norinčių atsipalaiduoti, pagerinti judesių koordinaciją, plastiką, bei suteikti kūnui grakštumo laukia Yogos treniruotės su ketverių metų patirtį šioje srityje turinčia trenere Otilija Pajaujyte. Taip pat jūsų laukia Pilates, Lemon Tone, Slow&Strong, Press&Back ir Functional Hit treniruotės, tad nelaukite ir tiesiog ateikite išbandyti klubą nemokamai.

Įkvėpimas ir gera nuotaika atsiras iškart po to.

NARYSTES GALITE ĮSIGITI ČIA