IŠSPAUSK DAUGIAU SU MULTI NARYSTE

2017-05-18

TU GALI DAUGIAU – sakome visiems, kurie sportuoja LEMON GYM. Gali daugiau nubėgti, pakelti, išstumti, numinti, išrauti ir išspausti! O tau sakome – GALI DAUGIAU TURĖTI UŽ STANDARTINĘ KAINĄ. Imk MULTI narystę tik už 19 Eur/mėn.

MULTI narystė leis tau sportuoti visuose LEMON GYM tinklo klubuose. Darbo dienomis sportuok klube, kuris yra arčiau tavo darbo ar universiteto, o savaitgaliais eik į tą, kuris yra netoli tavo namų. Arba daryk visiškai atvirkščiai – svarbiausia, kad gali elgtis kaip tik nori, nes MULTI narystė suteikia visišką laisvę. Jei tavo klube nėra virtualių treniruočių sistemos ar FUNXTION ekrano, tiesiog nulėk jų pabandyti į kitą klubą. Jei patiks, galėsi ten važiuoti kasdien po du, tris ar kiek tik pajėgsi kartų. O gal viešėsi Rygoje? Su MULTI naryste tau atvira kiekviena LEMON GYM sporta zāle!

Paprastai MULTI narystė kainuoja 29 Eur/mėn., bet kaip ir sakėm – su LEMON GYM tu gali turėti daugiau, o mokėti mažiau. Dabar ji tau kainuos tik 19 Eur/mėn., sudarant neterminuotą e-sąskaitos sutartį su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu. Ir jokio įstojimo mokesčio! Griebk dabar, nes pasiūlymas nesitęs amžinai.

Imk daugiau, gauk daugiau ir spausk iš savęs daugiau!

Narystę pirk ČIA

Paskubėk!