IŠSPAUSK DAUGIAU SU GLOBAL NARYSTE

2017-05-18

TU GALI DAUGIAU – sakome visiems, kurie sportuoja LEMON GYM. Gali daugiau nubėgti, pakelti, išstumti, numinti, išrauti ir išspausti! O tau sakome – GALI DAUGIAU TURĖTI UŽ STANDARTINĘ KAINĄ. Imk GLOBAL narystę tik už 19 Eur/mėn.

MULTI narystė leis tau sportuoti visuose LEMON GYM tinklo klubuose. Darbo dienomis sportuok klube, kuris yra arčiau tavo darbo ar universiteto, o savaitgaliais eik į tą, kuris yra netoli tavo namų. Arba daryk visiškai atvirkščiai – svarbiausia, kad gali elgtis kaip tik nori, nes GLOBAL narystė suteikia visišką laisvę. Jei tavo klube nėra virtualių treniruočių sistemos ar FUNXTION ekrano, tiesiog nulėk jų pabandyti į kitą klubą. Jei patiks, galėsi ten važiuoti kasdien po du, tris ar kiek tik pajėgsi kartų. O gal viešėsi Rygoje? Su GLOBAL naryste tau atvira kiekviena LEMON GYM sporta zāle!

Paprastai GLOBAL narystė kainuoja 29 Eur/mėn., bet kaip ir sakėm – su LEMON GYM tu gali turėti daugiau, o mokėti mažiau. Dabar ji tau kainuos tik 19 Eur/mėn., sudarant neterminuotą e-sąskaitos sutartį su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu. Ir jokio įstojimo mokesčio! Griebk dabar, nes pasiūlymas nesitęs amžinai.

Imk daugiau, gauk daugiau ir spausk iš savęs daugiau!

Narystę pirk ČIA

Paskubėk!

Akcija pasibaigusi.