ILGA DRAUGYSTĖ = GLOBAL NARYSTĖ

2017-07-01

Kiekviena treniruotė – tai tavo kūno šventė, o kiekvieni išspausti metai LEMONGYM – tai jubiliejus. Jį atšvęsti geriausia pasunkinant štangą, paspartinant žingsnį ir pakeliant kartelę dar aukščiau. O geriausias noras, kurį gali sugalvoti – sportuoti dar metus LEMONGYM! Už stiprius norus – dar stipresnės dovanos. Kiekvienas veteranas, turintis e-sąskaitos sutartį ir praleidęs pas mus ilgiau nei metus nuo sutarties pasirašymo dienos, dovanų gauna GLOBAL narystę. Taigi – moki 19 Eur/mėn už standartinę narystę, o gauni GLOBAL narystę. Svarbiausia, kad Tau daryti nieko nereikės, narystė pasikeis automatiškai!

GLOBAL narystė tau leis sportuoti bet kuriame LEMON GYM klube ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Ryte spausi iš savęs viską klube prie darbo, vakare prie namų, o savaitgalį – Rygoje. GLOBAL narystė – tai visiška laisvė, kurios tu esi vertas už savo metus trukusią kovą.

Tai dar ne viskas! Už lojalumą, kartu su GLOBAL naryste dar gausi ir 30 dienų ATOSTOGŲ per metus. Tai reiškia, kad savo narystę galėsi sustabdyti, kai kažkur išvyksi ar šiaip nuspręsi pailsėti ar patinginiauti. Trumpiausias ATOSTOGŲ laikas – 7 dienos. ATOSTOGOS nesumuojamos ir į kitus metus nepersikelia. Tik nepamiršk – kad ir kokio ilgio jos būtų, svarbiausia yra sugrįžti po atostogų.

Išspausk iš draugystės viską!