BLOG'as

 • Visi straipsniai
 • Laisvalaikis
 • Mityba
 • Motyvacija
 • Sportas
Broliai dvyniai atskleidė, kaip treniruodamiesi dviese pasiekė įspūdingų rezultatų

Slava ir Stasas (23) Daleckiai – broliai dvyniai, prieš penkerius metus pradėję intensyviai domėtis fitnesu ir kultūrizmu. Nors jauni vyrai ir nebuvo sporto naujokai – ilgus metus jie praleido krepšinio aikštelėje, tačiau sporto salėje, treniruojantis su svoriais, jiems teko išmokti daug naujų pamokų. Net ir šiandien jie įsitikinę – sėkmingus rezultatus lėmė treniravimasis dviese.

Continue reading „Broliai dvyniai atskleidė, kaip treniruodamiesi dviese pasiekė įspūdingų rezultatų“

 • Motyvacija
Daugiau
Sveiki užkandžiai: ką būtinai reikia žinoti?

Besidomintys kokybiška mityba yra ne kartą girdėję apie sveikų užkandžių naudą. Puikiai suprantame, kas tai yra užkandis, tačiau, kurie iš jų yra sveiki, kurie maistingi, o kurie atvirkščiai – mažai kaloringi, susigaudyti sunku. Šiame straipsnyje pateiksime ne tik visaverčių užkandžių idėjų, tačiau ir aptarsime, kokie užkandžiai tinka skirtingų tikslų išsikėlusiems sportininkams.

Continue reading „Sveiki užkandžiai: ką būtinai reikia žinoti?“

 • Mityba
Daugiau
Nauja treniruočių banga – HIIT treniruotės

Didelės dalies sportuojančiųjų tikslas – atsikratyti papildomų kilogramų. Jei sportuodami siekiate sulieknėti, pats laikas atsisakyti ilgų kardiotreniruočių ir pereiti prie ypatingo populiarumo paskutiniu metu sulaukiančių aukšto intensyvumo intervalinių, vadinamųjų HIIT, treniruočių.

Continue reading „Nauja treniruočių banga – HIIT treniruotės“

 • Sportas
Daugiau
Kiek kalorijų mums reikia?

Visi puikiai žinome, kad figūros pokyčiai yra neatsiejami nuo kalorijų skaičiavimo. Nepaisant šio fakto, visais būdais stengiamės to išvengti: tai painu, sudėtinga ir taip vargina. Tačiau gerai į viską įsigilinus, net ir kalorijų skaičiavimą galima perprasti. Šiame įraše aptarsime, kiek kalorijų per parą mums reikia suvartoti ir kaip, didinant ar mažinant jų kiekį, pasiekti savo tikslų.

Continue reading „Kiek kalorijų mums reikia?“

 • Mityba
Daugiau
10 klaidų sporto salėje, kodėl visi jas žinome, bet vis tiek darome?

Ne tik treniruoklių salės naujokai, bet ir ne pirmus mėnesius sportuojantys vyrai ir moterys treniruočių metu neišvengia klaidų. Neidentifikavus jų laiku gali sumažėti treniruočių efektyvumas, slopti motyvacija, netgi atsirasti traumos ar sveikatos sutrikimai. Kokios yra dažniausios klaidos ir kaip jų išvengti? Kalbamės su sporto klubo „Lemon Gym“ sporto programų vadove Neringa Jermalaite.

Continue reading „10 klaidų sporto salėje, kodėl visi jas žinome, bet vis tiek darome?“

 • Sportas
Daugiau
Maisto planavimas – nuo ko pradėti?

Viena iš sveikos ir subalansuotos mitybos, o ypač lieknėjimo, taisyklių – kruopštus būsimos dienos, o dar geriau – savaitės maitinimosi plano sudarymas. Dėl šios priežasties tarp savo sveikata besirūpinančių žmonių vis labiau populiarėja vadinamasis meal prep – maisto planavimas ir ruošimas iš anksto. Kas tai yra ir ką turėtume žinoti, prieš planuodami savo mitybos racioną?

Continue reading „Maisto planavimas – nuo ko pradėti?“

 • Mityba
Daugiau
2017-ųjų metų sporto tendencijos, ką ypač pamėgo moterys?

Sparčiai besivystančios technologijos keičia daugelio sportuojančiųjų įpročius. Išmaniosios apyrankės, leidžiančios fiksuoti žingsnius, įvairios programėlės, siūlančios video pamokas, treniruočių bei mitybos programas, žymiai palengvino tiek salės naujokų, tiek ir pažengusių sportininkų rutiną. Prieš keletą metų atsiradusios virtualios treniruotės – dar vienas žingsnis į priekį.

Continue reading „2017-ųjų metų sporto tendencijos, ką ypač pamėgo moterys?“

 • Laisvalaikis
Daugiau
Mityba, siekiant sulieknėti – trumpai ir aiškiai

Sena gera tiesa ta, kad norint sulieknėti, reikia tiesiog sunaudoti mažiau kalorijų, nei jų sudeginama per dieną. Tik tokiu atveju tirps jūsų „sukauptas“ riebalinis audinys.  Tačiau skamba daug lengviau, nei iš tikrųjų yra. Todėl padės keli paprasti patarimai.

Continue reading „Mityba, siekiant sulieknėti – trumpai ir aiškiai“

 • Mityba
Daugiau
Įvardijo sportuojančių salėje tipus. Kuris iš jų esate jūs?

Technologijų raida pamažu keičia ir žmonių sportavimo įgūdžius. Įvairios programėlės išmaniuosiuose įrenginiuose ir sporto klubuose įdiegtos programos žmonėms leidžia užsiimti solo treniruotėmis. Technologiškai pažangiuose sporto klubuose į vieną erdvę susirenka daug savarankiškai sportuojančių žmonių.

Continue reading „Įvardijo sportuojančių salėje tipus. Kuris iš jų esate jūs?“

 • Laisvalaikis
Daugiau
Apšilimo ir tempimo pratimai – privalomos kokybiškos treniruotės sudedamosios

Kartais nutinka taip, kad įkvėpimas sportuoti tampa retu svečiu mūsų kasdienybėje. O kaip pagaliau užsimanome šokti į bėgimo batelius ar nieko nelaukus lėkti į sporto salę ir ten gerai paplušėti, ima ir ištinka trauma. Ne retu atveju traumos priežastimi tampa tai, kad neatlikome apšilimo ir/ar tempimo pratimų. Taigi, kodėl būtina juos atlikti?

Continue reading „Apšilimo ir tempimo pratimai – privalomos kokybiškos treniruotės sudedamosios“

 • Sportas
Daugiau
Ką valgyti po treniruotės?

Kadangi jau esame trumpai apžvelgę, ką reikėtų valgyti prieš treniruotę, svarbu yra aptarti ir tai, ką vertėtų įsimesti į skrandį po jos. Procesai, kurie organizme vyksta po treniruotės, yra tiek pat svarbūs, kiek ir tie, kurie vyksta jos metu.

Continue reading „Ką valgyti po treniruotės?“

 • Mityba
Daugiau
Skysčiai treniruotės metu – kiek, kada ir kokie?

Ne kartą girdėjome faktą, kad sportuojant būtina vartoti skysčių. Tačiau retas kuris žino, kiek, kada ir kokių skysčių reikėtų išgerti. Nepakankamas skysčių vartojimas treniruotės metu apsunkina organizmo darbą, mažina treniruotės efektyvumą ir gali būti žalingas sveikatai. 

Continue reading „Skysčiai treniruotės metu – kiek, kada ir kokie?“

 • Sportas
Daugiau
Ką ir kada valgyti prieš treniruotę?

Nusprendęs sportuoti ir daugiau judėti, žmogus, pirmiausia, pagalvoja apie treniruočių procesą – ko ir kada atsisakyti savo dienotvarkėje, kad spėtų bent valandą paplušėti sporto salėje. Vieni pasirenka rytines treniruotes prieš darbą, kitiems patogu pasportuoti per pietų pertrauką, dar kitiems – patogiausia sportuoti vakare, nes tada jie jaučiasi energingiausi. 

Continue reading „Ką ir kada valgyti prieš treniruotę?“

 • Mityba
Daugiau
Ką daryti, kad sportas taptų įpročiu?

Kaip žinia, naujas įprotis išugdomas per 21 dieną, tačiau net jei sportuojate jau mėnesį ar daugiau, gali nutikti taip, kad viena dieną tiesiog nuleisite rankas. Priežastys gali būti įvairios: „perdegimas“, laiko stoka, tačiau dažniausiai – motyvacijos trūkumas.

Continue reading „Ką daryti, kad sportas taptų įpročiu?“

 • Motyvacija
Daugiau
Sportas namuose ar sporto klube?

Kai socialiniuose tinkluose ir interneto platybėse visi siūlo pigias, trumpas ir efektyvias treniruotes namuose ir rezultatus per 90 dienų, atrodo, kas gali būti geriau, tiesa? Užmeskim dar internetu užsakytą mitybos planą ir – vienas, du, pasiruošęs žengt greitu žingsniu… tikėtina, kad į traumas ir ne į tokius rezultatus, kokius matei promo vaizdeliuose.

Continue reading „Sportas namuose ar sporto klube?“

 • Sportas
Daugiau
Kaip neprarasti motyvacijos?

Jei skaitote šį įrašą, greičiausia, sportuoti jau pradėjote – su tuo ir sveikiname. Žinome, kaip nelengva sugriauti įsisenėjusią rutiną ir pradėti kažką naujo, ypač, jei naujasis įprotis reikalauja daug jėgų ir kantrybės.

Continue reading „Kaip neprarasti motyvacijos?“

 • Motyvacija
Daugiau
Šiandien – geriausias laikas pradėti sportuoti

Žinome, kad prasidėjus rudeniui ne vienam kilo noras pagaliau pradėti sportuoti. Neabejojame, yra tokių, kurie taip ir padarė, tačiau daugybė žmonių pasižada sau imtis pokyčių su kiekvienu besikeičiančiu sezonu, tačiau ir toliau šiuos savo troškimus atidėlioja iki rytojaus, pirmadienio, Naujųjų metų ar vasaros.

Continue reading „Šiandien – geriausias laikas pradėti sportuoti“

 • Motyvacija
Daugiau