Lemon Gym Banginis

DARBO LAIKAS

Darbo dienomis
6.00 - 23:00


Savaitgaliais
9.00 – 21:00

LEMON GYM – tai bendruomenė aktyvių žmonių, gyvenančių miesto ritmu. Mus kasdien suburia sportas, nors gyvename labai skirtingus gyvenimus. Čia nėra jokios prievolės ir jokių lenktynių – sportuoju, nes noriu, spaudžiu iš savęs kiek galiu, ateinu kada man patogu.

LEMON GYM BANGINIS klubą lengvai rasi P. Lukšio g. 34, Vilniuje. Stovėjimo aikštelė čia didelė ir patogi, todėl drąsiai važiuok automobiliu.

Atėjęs į salę, taip pat nesigrūsi – ji erdvi, o treniruoklių tiek, kad užteks visiems. Sportuosi su modernia įranga, kurią patikrino ir mėgsta profesionalai.

Bet tave džiugins ne tik treniruokliai – mes turime virtualių treniruočių sales. „Wexer Virtual“ programa leis tau rinktis iš daugiau nei 600 skirtingų treniruočių ir sportuoti su geriausiais pasaulio treneriais.

Jeigu mėgsti iššūkius, klube ieškok Funxtion ekrano. Kasdien tavęs laukia vis nauji išbandymai, galėsi fiksuoti savo asmeninius rezultatus arba susirungti su draugu. Treniruotės su trupučiu azarto visada įdomesnės!

Net jei ir labai prakaituosi, troškulio kentėti nereikės. Klube įrengtas Yanga Sports Water aparatas, kurio dėka  ne tik atsigaivinsi, bet dar ir pasikrausi vitaminais ir mineralais. Be to, galėsi rinktis iš keleto puikių skonių.

Nelauk įkvėpimo ar geresnės nuotaikos, tiesiog ateik ir išspausk iš savęs viską. Įkvėpimas ir gera nuotaika atsiranda iškart po to!

 

 Įsigyk narystę 

Klubo zonos

trenerio paslaugas klube teikia

Vladislav Esaulov
Tomas Andrukonis
Treneris, tel.: +370 604 17 311
Aivaras Pekorius
Treneris, tel.: +370 683 48 351
Eglė Graužinytė
Treneris, tel.: +370 672 67 830
Lina Abromaitytė-Šmaižė
Treneris, tel.: +37065064344
Asmeninis treneris Darius Kutka Chramcovas Lemon Gym Sporto klube PC Banginis žveryne
Darius Kutka
Treneris, tel.: +370 652 11 765