Lemon Gym Antakalnis

DARBO LAIKAS

Darbo dienomis

06:00 - 22:00

Savaitgaliais

09:00 -20:00

Lemon Gym ANTAKALNIS (Antakalnio g. 37, Vilnius) – net 984  m2 moderni sporto salė, kurioje tavo patogumui ir treniruočių efektyvumui yra įrengta tempimo, funkcinė, kardio, jėgos treniruoklių ir laisvų svorių zona. Po treniruotės pasiilsėti, užkąsti, pažaisti stalo futbolą ar tiesiog pailsinti raumenukus galėsi patogioje poilsio zonoje. 

Sporto klubas turi vienų iš geriausių pasaulio gamintojų (Life Fitness, Cybex, Technogym Gym80) įrangą smagioms ir efektyvioms tavo treniruotėms. Vien kardio treniruotėms yra skirta net 40 naujų treniruoklių, o ką jau kalbėti apie kitus sporto įrenginius, kurių čia yra daugiau nei 100. Tad tik nuo tavęs priklauso ar prakaitą liesi ant dviračio, ar „tampysi“ svorius, o gal nuspręsi išmėginti TRX diržus, pas mus rasi viską, ko gali prireikti tavo treniruotei.

Maksimaliam tavo komfortui užtikrinti, treniruoklių salėje yra įrengta aukštos kokybės ventiliacijos ir vėdinimo sistema, todėl net ir karščiausią vasaros dieną galėsi patogiai sportuoti gaivioje ir tvarkingoje aplinkoje. Po treniruotės tavęs laukia modernūs dušai ir erdvios persirengimo patalpos. Automatizuota praėjimo kontrolė padės išvengti eilių, todėl tau belieka tik ateiti ir prisijungti prie Lemon Gym sveikuolių kompanijos. Nekantriai laukiam tavęs ir daugiau jokių pasiteisinimų, juk pradėti sportuoti niekada nėra vėlu!

Įsigyk narystę 

Klubo zonos

trenerio paslaugas klube teikia

Viačeslav Daleckis
Treneris, tel.: . +370 650 13 385
Asmeninis treneris Ignas Martusevičius Lemon Gym Sporto klube Antakalnyje
Ignas Martusevičius
Treneris, tel.: +370 671 06 646
Asmeninis treneris Laimis Vaiciulis Lemon Gym Sporto klube Antakalnyje
Laimis Vaičiulis
Treneris, tel.: +370 663 75 853